Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Tytuł

XIII Posiedzenie Plenarne Sieci

Tytuł angielski

 

Treść

W dniach 14-15 grudnia 2022r. odbyło się XIII Posiedzenie Plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i zarządzających funduszami UE. W posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska, Urzędów Marszałkowskich,  Wód Polskich oraz Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.

W czasie spotkania podsumowano wyniki prac Grup Roboczych, do których w minionym roku zaliczono przede wszystkim organizację 24 spotkań w tym: 15 spotkań online, 3 spotkań stacjonarnych w Warszawie i 6 krajowych wizyt studyjnych do Gdańska, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, Olsztyna i Lublina.

 Omawiano także plany grup na przyszłe lata. 

Posiedzenie Plenarne zakończyło projekt POPT.02.01.00-00-0278/19 pn. „Kontynuacja wsparcia funkcjonowania sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju” w latach 2020-2022.”

To ostatnia taka inicjatywa dotycząca wspierania Sieci "Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju", której Beneficjentem była Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska.  W następnych latach prowadzenie Sekretariatu Sieci będzie realizowane przez inną instytucję.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami omawianymi na spotkaniu, które znajdują się w zakładce SIEĆ KRAJOWA -> Posiedzenia Plenarne.​

Treść angielska

W dniach 14-15 grudnia br. odbyło się XIII Posiedzenie Plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.  To ostatnia inicjatywa realizowana przez GDOŚ w zakresie logistycznego wsparcia Sieci „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.

Treść skrócona

W dniach 14-15 grudnia br. odbyło się XIII Posiedzenie Plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.  To ostatnia inicjatywa realizowana przez GDOŚ w zakresie logistycznego wsparcia Sieci „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.​

Treść skrócona angielska

W dniach 14-15 grudnia br. odbyło się XIII Posiedzenie Plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.  To ostatnia inicjatywa realizowana przez GDOŚ w zakresie logistycznego wsparcia Sieci „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”.​

Wygasa

 

Data publikacji

2023-02-01

Załączniki

nr 3.jpg    
Utworzony o 2023-02-02 08:42 przez Konto systemowe
Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-02 11:01 autor ostatniej modyfikacji: Konto systemowe
Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.