Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Tytuł

XII Posiedzenie Plenarne Sieci

Tytuł angielski

12th Plenary Meeting

Treść

W dniach 9-10 grudnia odbyło się posiedzenie plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i zarządzających funduszami UE. W posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska, Urzędów Marszałkowskich, i Wód Polskich.

W czasie spotkania podsumowano wyniki prac Grup Roboczych w 2021 roku i zakreślono plany na przyszłość. Ze względu na pandemię, spotkanie odbyło się w formie online. Z siedziby Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska z uczestnikami spotkania połączył się Marek Kajs, Zastępca Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska wraz z przedstawicielami GDOŚ. 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami omawianymi na spotkaniu, które znajdują się w zakładce SIEĆ KRAJOWA -> Posiedzenia Plenarne.

Treść angielska

 

Treść skrócona

W dniach 09-10 grudnia br. odbyło się XII Posiedzenie Plenarne krajowej sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi „Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju”. Spotkanie przeprowadzone zostało w formie on-line.

Treść skrócona angielska

 

Wygasa

 

Data publikacji

2020-12-16

Załączniki

FB_IMG_1607687346556.jpg    
Utworzony o 2020-12-16 11:47 przez Anna Walczak
Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-16 11:48 autor ostatniej modyfikacji: Anna Walczak
Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.