Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Hiszpańska sieć Organów Ochrony Środowiska (hiszp. Red de Autoridades Ambientales)
 

Hiszpańska sieć powstała jako forum współpracy i koordynacji pomiędzy władzami odpowiedzialnymi za ochronę środowiska i programowanie oraz zarządzanie Funduszami Strukturalnymi i Funduszem Spójności na różnych poziomach. Jej głównym celem jest zapewnienie włączenia kwestii środowiska w działania współfinansowane przez fundusze unijne, a także monitorowanie ich wdrażania, oraz zgodność z europejskimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Podobnie jak sieć włoska - Red de Autoridades Ambientales skupia obok organów centralnych także organy na szczeblu regionalnym (instytucje ds. środowiska i regionalne odpowiedniki instytucji zarządzających), a także reprezentację hiszpańskich gmin i prowincji. Tak jak w sieci włoskiej – hiszpańska platforma spotyka się na posiedzeniach plenarnych i podczas spotkań grup tematycznych.

Strona internetowa sieci hiszpańskiej

Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.