Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Włoska Sieć Organów Ochrony Środowiska i Organów Zarządzających Funduszy Strukturalnych (wł. Rete Ambientale)
 

Sieć promuje włączanie kwestii ochrony środowiska do wszystkich programów unijnych realizowanych we Włoszech poprzez wsparcie techniczne, szkolenia i wymianie informacji. Jej celem jest wzmacnianie relacji między organami odpowiedzialnymi za różne sektory, wzbogacanie wiedzy w obszarze ochrony środowiska, ułatwienie integracji aspektów środowiskowych i zrównoważonego rozwoju w programach finansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Sieć tworzona jest przez Ministerstwo Środowiska i Ministerstwo ds. Ekonomii, które zapraszają poszczególne instytucje do udziału w sieci, w tym przedstawicielstwa poszczególnych regionów. Jej prace opierają się na cyklicznych spotkaniach plenarnych i pracach grup roboczych, a rezultaty jej działań są raportowane do komitetu monitorującego realizację National Strategic Reference Framework (polski odpowiednik tego dokumentu to Narodowa Polityka Spójności).

Strona internetowa sieci włoskiej

Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.