Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Powrót na platformę komunikacyjną

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że ze względu na coraz większe zainteresowanie organizacją spotkań Grup Roboczych online, wprowadziliśmy nowy system ich organizacji. 

Zgłoszenia na spotkanie będą zbierane za użyciem naszej Platformy Komunikacyjnej- która daje nam wiele możliwości w nowych warunkach.  

W nowym systemie, w odpowiednim czasie przed spotkaniem, Członkowie Grup będą otrzymywać informację o dostępności ankiety z prośbą o jej wypełnienie w ramach zgłoszenia. ​

Ponadto, w kalendarzu na platformie zarejestrowani członkowie Grup będą mogli mieć wgląd do planowanych spotkań wszystkich Grup Roboczych oraz zarysu ich tematyki. 

Możliwość udostępniania plików, ułatwi nam przekazywanie informacji oraz wewnętrznych dokumentów do omówienia na spotkaniach. 

Serdecznie zachęcamy do weryfikacji czy posiadają Państwo aktywne dostępy do platformy, a w przypadku problemów, do kontaktu z sekretariatem sieci na adres: sekretariat_sieci@gdos.gov.pl.

Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.