Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Konsultacje społeczne programu „Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich” na lata 2021-2027

Michał Rakowski- Dyrektor Departamentu Realizacji Projektów Środowiskowych GDOŚ 9 kwietnia br. wziął udział w panelu dyskusyjnym organizowanym w ramach konsultacji społecznych programu „Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich” na lata 2021-2027. Organizatorem konferencji było Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

GDOS jest jednym z głównych Beneficjentów Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna i realizuje projekty z zakresu wsparcia zatrudnienia, wsparcia stanowisk pracy oraz wsparcie instytucji zaangażowanych w realizację zadań z zakresu Polityki Spójności.

W trakcie panelu dyskusyjnego Dyrektor Rakowski przedstawił dotychczasowe doświadczenia GDOS związane z realizacją projektów, omówił jak fundusze POPT wspierają działania realizowane przez GDOS oraz wskazał obszary istotne do dalszego finansowania z POPT w ramach Perspektywy Finansowej 2021-2027.

Więcej szczegółowych informacji jest dostępne na stronie internetowej :

https://www.popt.gov.pl/strony/o-programie/pomoc-techniczna-dla-funduszy-europejskich-na-lata-2021-2027/transmisja-na-zywo/?fbclid=IwAR1WRDJs8yKrHcmDcnlkvVIZ5VAr2mlqJdy2Oyzzo4SzjfBuq4I4d7OVii4​

Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.