Ochrona danych

Przed podaniem danych prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na jej postanowienia.

Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Dołącz do Sieci!

Sekretariat Sieci szuka osoby, która wesprze jego prace w przygotowywaniu protokołów ze spotkań Grup Roboczych odbywających się w formie on-line, których dzięki zaangażowaniu  i aktywności członków grup jest bardzo dużo, co bardzo nas cieszy.

W chwili obecnej praca Sieci budzi duże zainteresowanie, wiele osób dopytuje o ustalenia ze spotkań oraz sięga po materiały publikowane na stronach internetowych, jak również protokoły ze spotkań.

Dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie jak najkrótszym czasie sporządzić protokoły, a następnie - udostępniać je na stronach poświęconych działaniom Sieci wszystkim zainteresowanym.

Poniżej znajdą Państwo link do rozeznania rynku na wartość usługi polegającej na świadczeniu wsparcia administracyjnego w zakresie przygotowywania protokołów ze spotkań Grup Roboczych funkcjonujących w ramach Sieci "Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju."

BIP -Rozeznanie Rynku

Serdecznie zapraszamy do składania ofert lub rozpowszechnienia informacji dla osób potencjalnie zainteresowanych. 

Zespół Sekretariatu Sieci


Kalendarium
Netletter
 

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji Sieci.

Dodaj e-mail do listy otrzymujących Netletter o Sieci.

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

Copyright © 2013 GDOŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.